Gençler Ülkeme iyi bakın; Virginia Beach Öper Sizi:)

🙂 Oluommm çok heyecanlı laaan:) Bi de küçük kardeşim hatay havalimanından ayrılırken ayğlamasaydı:) Seyfo:) Dayanamadı ağladı çocuk,uzun süre eve gitmeyip sadece 1 hafta kalınca tabi çocuk da abisini özlüo,çocuk haklı:)
Şu an sabahn 5’i ve Hatay Havalimanındayız.Bildiğin uçakla 3 aktarma yapcam laaan:)) 13-14 saat felan sürcek.Hatay——İstanbul——–Newyork——Norflok———-(araba ile)—–Virginia Beach.
Uçağa bindiğimde karar verdiğim bişey ise gezecek yerler arasına Suriye’yi koymak oldu; gerçi şu aralar çok karışık ama Hatay’dayız anasını dibimizde,vize yok bişe yok, ayıp olur:)) Ama önce Amerika! Olum uçak havalansın bi gökyüzü,bulutlar çok çılgın laaan:)) Bu arada bu hostes bildiğin güzel laan,harbiden:))

Uçağın kalkışına bayılıyorumm yaa:))Hani taamm kalkarkenn uçakk garippp bi hoşnutlukk oluoo yaa:))) Oluooom amik ovası çok çılgın laaann, görmeniz lazım.Bulutlar apaçi dansı yapıo lannn:))

JFK – John F. Kennedy International Airport ,NewYork’ta indikk abi,Heyecanlandım laaaan,Amerikadayımm:)) Harbiden büyükmüşş bu havalimanı.Sonra da Norflok; tabi norflok’a gidemedik hemen richmond ‘a zorunlu iniş yaptık hava köyüydü baya, bi kahve molası veridk :))) sonra norflok ve sonunda virginia:)))

Bu arada ülkeme iyi bakın:)) Onu sizlere emanet ediyorum:)) Nihat doğan gerçek bir filozoftur.

Virginia fırsatlarla dolu:)) ilerleyen zamalarda daha güsel yazılarla burda olcam:) Dikkat edin kendinize tmm mı:)) Görüşürükk:))

One thought on “Gençler Ülkeme iyi bakın; Virginia Beach Öper Sizi:)

  1. Guzel bir yazi olmus Hakan. Devamini bekliyorum. Ama konusma agziyla degilde normal yazsn daha okunabilir bir yazi olurdu diye dusunuyorum. Ulke bana emanet gozun arkada kalmasin!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s