Virginia Beach Gece Hayatı-2

Evvet,kaldığımız yerden devam edelim,bi sn çayımı doldurayım, geleyim, yazmaya devam etcem:) Hemen geliom!

Geldimmm! Şimdi,barlara gelelim,yazmaya başlamadan önce hemen barda çektiğim bir videoyu paylaşayım,

Daha önce söyledim mi bilmiorum ama eğer yaşınız 22 yaş altıysa tel kurtuluş noktanız “home party”ler olcaktır, en eğlenceli olanlar da onlar oluo zaten, Gerçi hepsinin farklı güzellikleri var ama:)

Ama barlarda american kültürünü yakalamanız daha olası, yani tanımak istiosanız american kültürünü!Adamlar çok rahat, öyle kasmadan geliolar eğlenmeye,bakıosun adam çekmiş basket şortunu takmış şapkasını gelmiş:)) Rahat, temiz!!!

Bakın;

Kopuorum videoda,iice moda girmişim:) Burası “The Box”,America iidiir beyler,Work and Travel ‘i kaçırmayın beyler, fırsatını varsa gidin!

Konudan konuya atlıorum ama, aklıma geldikçe yazıorum,Cuma günleri peabodys’te college night oluo, work and travel öğrencileri passaportunuzdaki J-1 vizenizi göstererek bedava girebiliyor demiştim, o gün için şık giyinmeniz önemli ,yani o gün capri ile giremessiniz veya eşofman ile,başka günler olabilir ama o gün olmaz, ayrıca başka günler capri de askeri armalı, desnli olanları da içeri almıolar, dikkat edin,bi de perşembe günleri ladys night, yani kızlara bedava giriş,bayanlar fırstı kaçırmayın eğlenmenize bakın:))

İşte eğlencenin bitmeye başladığı an,ışıkların açıldığı an,bi kaç görüntü yakalamaya çalıştım.

Bu pizzacının barın içinde ne işi var gençleeeer:) Videoda göreceğiniz üzere, barın çıkışına doğru, bi pizza fırını var.Let me show you:) Bu arada shakas’ta 2. iş bulabiliriniz work and travel 2012 ‘ye katılcak olanlar; nasıl mı, tabi bu bayanlar için, jello sugar, tam hatırlamıom ismini ama alkollü bir şeker,içinde rom felan var,bi tepside içerde bunu satıosunuz, bunu yapan bir arkadaşm vardı.Hem içeri bedava girersiniz ,hem sattığınız kadar para kazanırsınız hem de eğlenmiş olursunuz, gündüz gidip mekan sahibi ile konuşun,selamımı söyleyin:)) Şaka da valla bu şekilde çalışabilrsiniz.

Neyse videoya geçelim,

Uykudan geberiorum laaaan! Ama yazıyı bitirip yatcam.America iiidir ya gençler:) wat, work and travel…:) Sizi ne beklio bilemessiniz ama en azından kendi hikayemden sizlere önayak olmaya çalışıorum:)

Ve son videomuz,bara beraber gittiğim bi kaç arkadaşım var videoda, ve barların dışardan görünüşü,

Ve eğlence sonrası “seven eleven” markette soluğumuzu alıoruz,yorgun bitkin…:))Elma suyu, hot dog:)hot dog 1$ ‘dı galiba.

Work and Travel Virginia Night

Gençler,yeter bugünlük,yatıorum ben,kafanıza takılan bişey olursa sorabilirsiniz.America iidir ya,takılalım bakalım.

See u guys!

Not: Eklemeyi unuttuğum önemli bir ayrıntı,eklemişte olabilirim,pek ayık yazmıorum yazıları, mekanlar saat 02:00 a.m. de kapanıor.Bundan dolayı sevgili work and travel adayları; çok sıkıntı çektiğimi söyleyebilirim,çünkü her şey tam kıvama gelio derken hoop, ışıklar açılıo:) Bazen yetişcem die canım cıkıodu ,işten 12:00 veya 12:30 gibi çıkıodum ,mekan 2 de kapanıo, koş koş ,koş…:))

Partyleri kaçırmamak lazım:) work and travel 2012’ciler şimdiden iyi şanslar:))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s