Romania Otostop Travel Last Part- Braşov

Ve Ogi’nin evinde Braşovdayız.Geniş  güzel bir apartmanda  kalıyor Ogi.İspanyol  bir ev arkdaşı var; bizim gibi  pek  sıcak kanlı, arkdaş canlsı  değil ama olsun:)) Yolculuğun yorgunluğunu  tatlı  muhebbetler     ve  hasretini  duyduğumuz  demleme çay olmasa da sallama çay ile   üzerimizden  atıyoruz.Solda  Ogi,sağda Ruben( ispanyol  ev arkdaşım)  formaları değişiyorlar. “We love  spain!”

Ruben  halinden  pek memnun. Romanya’ya  gelen Türkler, yani benden önce gelenler demekki iyi davranmışlar, iyi  bir izlenim bırakmışlar ki Ruben tam bir Türk  hayranı,hatta kendisi şu aralar İstanbulda.

Braşov‘da  gezimize bir kişi daha  katılıyor,Dilara. O da benim  gibi  Baia MareYMCA‘de  gönüllü.Akşamı  Ogi’nin  evinde  geçiriyoruz.Sabahında  Braşov’u Braşovun  güzel evlerini, caddelerini  turluyoruz.İşte sizinle paylaşmak istediğim bi kaç  foto;

Braşov’da güzel  ve  yorucu  bir   gün geçirdikten  sonra ; Predial( Braşov’a yakın bir kasaba)’daki   “on arrival” günllüller için düzenlenen 5  günlük  sürecek  eğitime katılmak üzere tren istasyonuna  doğru ilerliyoruz.Ogi’ye  bye bye  deyip trenin çuf çuf sesleri ile  Predial’e doğru yol alıyoruz;

Ortalama 7 gün  süren  Romania otostop  gezim burda  sona eriyor.Gerçekten mükemmel bir tatil yapıyorum. 2000 km’den  fazla  yol  almışız Baia Mareden  başladığımız  yolculuğumuzda.

Bir  sonraki yazımda  Predial-“onarrival  training” i  sizlerle  paylaşacağım; görüşmek üzere  sağlıcakla kalın:))

Hakan Nur-Volunteer-Baia  Mare-ROMANIA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s